Facebook
BIP
A A A


GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Zaduszkowy koncert patriotyczny
4/11/2018

Już dziś Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie jakim jest Zaduszkowy Koncert Patriotyczny "W Hołdzie Twórcom Niepodległej", który odbędzie się 4 listopada br. (niedziela) o godz. 16.00 w sali widowiskowej Cak Międzychód. Przed Państwem zaprezentują się: ▪ Zespół chóralny Totus Tuus ▪ Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Międzychodzie ▪ Zespół wokalny FinArt ▪ Studium muzyczne "Arton" Kierownictwo artystyczne: Teresa Cichosz i Małgorzata Grzesiak. Z pewnością będzie to niebywałe wydarzenie! Wstęp wolny.

Międzychodzkie Historie - promocja książki
28/10/2018

Serdecznie Zapraszamy na Promocję Książki i Wieczór autorski "Międzychodzkie Historie" 📖🖋📚 Wydarzenie odbędzie się 28 października 2018 r. o godzinie 16.00 w ArtCafe przy Cak Międzychód! Oprawę muzyczną wydarzenia zapewni zespół wokalny FinArt pod kierownictwem Teresy Cichosz. Wstęp wolny

Wtajemniczenie - spotkanie z Przemkiem Kossakowskim
18/11/2018

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie tj. "Wtajemniczenie - spotkanie z Przemkiem Kossakowskim", które odbędzie się 18 listopada 2018 r. o godzinie 18.00 w sali widowiskowej CAK Międzychód. Koszt biletu to jedyne 15 zł. To z pewnością będzie wyjątkowe wydarzenie, nie możecie tego przegapić!

Potańcówka Swing Retro Dance Party
30/11/2018

Serdecznie zapraszamy do Art Cafe na piątkową - andrzejkową potańcówkę swingową. ✅Zaczniemy o godz. 19.00 od otwartej lekcji kilku podstawowych kroków z Retro Dance Studio. ✅Potem będziemy pląsać w rytm muzyki lat 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku :) ✅O niepowtarzalny muzyczny klimat zadba zespół Happy Jazz Band ✅Nie zabraknie zimnego retro bufetu 🍽 ✅Przewidziane konkursy z nagrodami. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i rezerwacji biletów - Koszt biletu to tylko 40 zł od pary! …nigdzie w Międzychodzie i okolicy nie znajdziecie drugi

Projekt NIEPODLEGŁA - koncerty i warsztaty
5/11/2018

NIEPODLEGŁA Sołectwo Głażewo. Serdecznie Zapraszamy Państwa na Cykl Koncertów oraz Warsztatów muzycznych i historyczno - edukacyjnych towarzyszących poniższym wydarzeniom. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nie zwlekaj, dołącz do wydarzeń - zapewniamy ciekawy program oraz wspaniałą atmosferę. Wstęp wolny. Projekt Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Projekt NIEPODLEGŁA - koncerty i warsztaty
22/10/2018

NIEPODLEGŁA Sołectwo Zatom Stary. Serdecznie Zapraszamy Państwa na Cykl Koncertów oraz Warsztatów muzycznych i historyczno - edukacyjnych towarzyszących poniższym wydarzeniom. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nie zwlekaj, dołącz do wydarzeń - zapewniamy ciekawy program oraz wspaniałą atmosferę. Wstęp wolny. Projekt Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Projekt NIEPODLEGŁA - koncerty i warsztaty
22/10/2018

NIEPODLEGŁA Sołectwo Kamionna. Serdecznie Zapraszamy Państwa na Cykl Koncertów oraz Warsztatów muzycznych i historyczno - edukacyjnych towarzyszących poniższym wydarzeniom. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nie zwlekaj, dołącz do wydarzeń - zapewniamy ciekawy program oraz wspaniałą atmosferę. Wstęp wolny. Projekt Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Kabaret NEO-NÓWKA w Międzychodzie
25/11/2018

Już niebawem, bo 25 listopada 2018 r. o godz. 16.00 Zapraszamy Serdecznie do Hali Widowiskowo-sportowej w Międzychodzie na występ kabaretu NEO-NÓWKA! Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych gdzie, jak sam tytuł sugeruje, artyści biorą na warsztat świat mężczyzn. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Salwy śmiechu i dobrego humoru - gwarantowane. Na scenie wystąpi również Zespół Żarówki. Bilety na wydarzenie dostępne w kasie BPiCAK. Czas trwania programu