Facebook
BIP
A A A


GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Zioła są pełne mocy i służą do pomocy - niczym woda Królowej
2/4/2019

Ruszamy z wiosennymi warsztatami o ziołach! Tym razem poznamy współczesną wariację mikstury „niczym woda Królowej Węgier”. Magia i tajemnica wywaru? Odkryjemy ją na potrzeby warsztatów - przybądź a zobaczysz. Wykład poprowadzi nie kto inny jak BAZAREK NATURY Kamila Baczyńska.

Muzyczne spotkania ArtCafe - Witek Łukaszewski
5/4/2019

Kolejne Muzyczne Spotkanie w ArtCafe Międzychód już 5 kwietnia br. o godz. 18.00. I tym razem zaprosiliśmy wyjątkowego gościa, wirtuoza gitary i śpiewu flamenco Witka Łukaszewskiego. Recital poprowadzony będzie ze swadą i poczuciem humoru, który wprawi Publiczność w doskonały nastrój! Usłyszymy zarazem tradycyjne flamenco, jak i nastrojowe ballady rockowe autorstwa Witek Łukaszewski nagrane przez Marylę Rodowicz na jej nowym albumie „Ach, świecie...” (Złota Płyta 2018). Wstęp wolny - Zapraszamy!

Kalendarz na miesiąc marzec 2019
1/3/2019

Kalendarz imprez na miesiąc marzec 2019.

Kasia Popowska i Wrzosowiska
7/4/2019

Koncert KASI POPOWSKIEJ I ZESPOŁU WRZOSOWISKA już 7 kwietnia 2019r. w BPiCAK! Wspólnie z Event Store organizujemy dla was niepowtarzalne muzyczne widowisko. Bilety do nabycia od wtorku 5 marca 2019 r. w kasie BPiCAK oraz przez Internet na portalu Kupbilecik.pl

koncert Music Vocal Band - "Nutkę nostalgii kobietom"
22/3/2019

Serdecznie Zapraszamy na koncert pn. "Nutkę nostalgii kobietom!" w wykonaniu sekcji Music Vocal Band, który odbędzie się już 22 marca 2019 r. o godz. 17.00 w ArtCafe Międzychód. Wieczór muzyczny zapowiada się nadzwyczaj ciekawie - przybędziesz? My czekamy. Wstęp wolny.

Slam poetycki
29/3/2019

To już czas, czas by odczarować poezję z tego patetyzmu, powagi i zmuły. W tym celu chcemy zaciągnąć Was w miejsce gdzie ŻYWA poezja porusza ŻYWYCH ludzi - emocjonuje ich, wkurza, zachwyca, rozbawia‼ Czyli na SLAM POETYCKI, którego formą jest otwarty pojedynek poetów-performerów i możliwość zaprezentowania siebie i swojej twórczości. Uczestnik ma 3 minuty na występ! Zwycięzcę wybiera nie kto inny jak publiczność. Czekamy na wasze zgłoszenia - szczegóły w regulaminie (galeria). ➡ 29 marca 2019 r ArtCafe Międzychód godz. 17.00⬅ Nagroda głó

Spektakl teatralny
12/4.2019

Mamy przyjemność ogłosić oraz zaprosić Państwa serdecznie na powtórkę spektaklu teatralnego "Zwykli ludzie", który odbędzie się już 12 kwietnia 2019 r o godz. 19.00 w sali widowiskowej BPiCAK w Międzychodzie🎭🎭 Wystąpią przed Państwem wyjątkowi aktorzy z amatorskiego teatru dla dorosłych "Twój Teatr" - emocje gwarantowane!❣ Kto nie dotarł na premierę, jest okazja zobaczyć po raz pierwszy ów spektakl, a ten kto już widział i ma ochotę raz jeszcze zobaczyć wspaniałą sztukę - zapraszamy ponownie. Wstęp wolny!

Koncert COMA
14/6/2019

Nadszedł czas CAKowicze na wspaniałe wieści! Nie będziemy zbyt wiele się rozpisywać - bo po prostu nie trzeba - oni sami się reklamują!💣🔥 ...tak, więc już 14 czerwca 2019 o godz. 20.00 w sali widowiskowej zagości u nas wyjątkowy, niepowtarzalny, ponadczasowy ZESPÓŁ COMA !!! 🖤 *sprzedaż biletów rusza od 1 kwietnia, koszt biletu 60 zł. bilety do nabycia w kasie BPiCAK na I piętrze.