Facebook
BIP
A A A


GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Konkurs ZIELONY RÓWNIK
26/6/2018

ZIELONY RÓWNIK 🌿💚☘ Mamy dla Was nie lada gratkę CAKowicze!😍 mianowicie.. Zapraszamy Wszystkich chętnych, zapalonych ogrodników a także miłośników zieleni do udziału w konkursie "Zielony równik" - czyli konkurs na najpiękniejszy ogród, ogródek, balkon, okno, skwer zieleni w Gminie Międzychód ☘🌻🤩🌱🌷💛 Pokażmy innym miejscowościom, że Międzychód gmina potrafi być piękna, kolorowa, pachnąca i pełna wspaniałej zieleni w przydomowym zaciszu i nie tylko💚💛🧡 Termin składania zgłoszeń: 31 lipca 2018 r.

Kino CAK : Katyń - ostatni świadek
23/5/2018

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty kinowej w CAK : Katyń - ostatni świadek - Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy. ➡ Godzina seansu: 20.00! Bilety

Kino CAK - Paweł, uczeń Chrystusa
23/5/2018

Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z oferty kinowej w CAK: Paweł, uczeń Chrystusa - Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem. ➡ Godzina seansu: 17.45! Bilety dostępne w kasie CAK.

Kino CAK - Królik Piotruś
23/5/2018

Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z oferty kinowej w CAK : Króli Piotruś - wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki. ➡ Godzina seansu: 16.00! Bilety dostępne w kasie CAK

3 maja - Majówka z muszlą - Wiosenne Granie
3/5/2018

Serdecznie Zapraszamy 3 maja 2018 na Muszlę Koncertową i program: "Majówka z muszlą 2018 - Wiosenne granie". Koncert Orkiestr Dętych z pewnością zachwyci nie jednego widza!

2 maja - Majówka z muszlą 2018 - Aktywna Rodzinna Majówka
2/5/2018

Serdecznie Zapraszamy 2 maja 2018 na Muszlę Koncertową i program: "Majówka z muszlą 2018 - Aktywna Rodzinna Majówka". Cały dzień na sportowo został zorganizowany we współpracy z Stowarzyszeniem Aktywny Międzychód. Dołącz do Nas i spędź aktywnie Majówkę!

1 maja - Majówka z muszlą 2018 - Country Park
1/5/2018

Serdecznie Zapraszamy 1 maja 2018 na Muszlę Koncertową i program: "Majówka z muszlą 2018 - Country Park". Czeka na przybyłych mnóstwo atrakcji oraz ciekawy program artystyczny. Gwiazdą wieczoru obchodów będzie zespół Country Zenit.

Majówka z muszlą - plakat zbiorczy
1/5/2018

Serdecznie Zapraszamy na Majówkę z muszlą 2018 w Międzychodzie, która odbędzie się w dniach 1-3 maja 2018 w Muszli Koncertowej. Podczas 3-dniowego świętowania czeka na Was mnóstwo atrakcji.