Facebook
BIP
A A A


GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Tygodniowy Rozkład Zajęć Sekcji BPICAK w Międzychodzie
10/9/2018

Tygodniowy Rozkład Zajęć Sekcji BPICAK w Międzychodzie - zapoznaj się i dołącz już dziś - czekamy właśnie na Ciebie i Twoje pociechy.

Warsztaty Świąteczne
14/12/2018

Serdecznie Zapraszamy na Świąteczne Warsztaty: ➡Pieczenie pierników - Ale piernik!🍪🍩🍬 ➡Ozdoby świąteczne - Magia Świąt🤶🎀❄🦌👼 które odbędą się 14 grudnia br. o godz. 17.00 w ArtCafe👌 Nie może Was zabraknąć! 💓 *Zapisy na warsztaty pod nr telefonu: 95 748 26 02.

Zioła są pełne mocy i służą do pomocy
12/12/2018

Serdecznie Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu "Zioła są pełne mocy i służą do pomocy" wykład 2 AROMATERAPIA - Korzystanie z sił natury ukrytych w naturalnych olejkach eterycznych. Wykład oraz warsztaty odbędą się już 12 grudnia (środa) w ArtCafe o godz. 17.00. Zajęcia poprowadzi nie kto inny jak Kamila Baczyńska BAZAREK NATURY. wstęp wolny!

Kalendarz imprez - miesiąc LISTOPAD 2018
1/11/2018

Kalendarz imprez Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury im. Jana Daniela Janockiego w Międzychodzie na miesiąc listopad.

Recital Marcin Gąbka i Wojciech Grzywna
7/12/2018

Serdecznie Zapraszamy na recital autorski Marcina Gąbki, który odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 18.00 w ArtCafe 🎶🎤 W programie recitalu autorskie utwory w klimacie piosenki bardowskiej na temat ludzkich pragnień, rozterek, życia i przemijania.🎵🎸 Marcinowi towarzyszyć będzie podczas recitalu Wojciech Grzywna - pianino.🎹 Wstęp Wolny!

Kabaret NEO-NÓWKA w Międzychodzie
25/11/2018

Już niebawem, bo 25 listopada 2018 r. o godz. 16.00 Zapraszamy Serdecznie do Hali Widowiskowo-sportowej w Międzychodzie na występ kabaretu NEO-NÓWKA! Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych gdzie, jak sam tytuł sugeruje, artyści biorą na warsztat świat mężczyzn. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Salwy śmiechu i dobrego humoru - gwarantowane. Na scenie wystąpi również Zespół Żarówki. Bilety na wydarzenie dostępne w kasie BPiCAK. Czas trwania programu

Potańcówka Swing Retro Dance Party
30/11/2018

Serdecznie zapraszamy do Art Cafe na piątkową - andrzejkową potańcówkę swingową. ✅Zaczniemy o godz. 19.00 od otwartej lekcji kilku podstawowych kroków z Retro Dance Studio. ✅Potem będziemy pląsać w rytm muzyki lat 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku :) ✅O niepowtarzalny muzyczny klimat zadba zespół Happy Jazz Band ✅Nie zabraknie zimnego retro bufetu 🍽 ✅Przewidziane konkursy z nagrodami. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i rezerwacji biletów - Koszt biletu to tylko 40 zł od pary! …nigdzie w Międzychodzie i okolicy nie znajdziecie drugi

Kino CAK - Bohemian Rhapsody
1/12/2018

KINO w Cak Międzychód 1 grudnia (sobota)🎥🎞 Czeka nas maraton wspaniałych nowości kinowych! ▪21:15 Bohemian Rhapsody Bilety w cenie: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy) 🎟 (część biletów można zakupić w zakładce bilety na stronie www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl ) Zapraszamy do kasy!