Facebook
BIP
A A A


GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Kino CAK - Kler (powtórka seansu)
21/10/2018

Już 21 października (niedziela) zapraszamy na CAKowskie kino! A w repertuarze: ⚫ godz. 21.50 ponowna emisja KLER - Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

Kino CAK - 7 uczuć
21/10/2018

Już 21 października (niedziela) zapraszamy na CAKowskie kino! A w repertuarze: ⚫ godz. 17.00 Film 7 uczuć - Adaś Miauczyński podczas psychoterapii powraca do traumatycznych czasów szkolnych. Uświadamia sobie, że jego problemem była nieumiejętność identyfikowania i nazywania towarzyszących mu emocji. Aby poprawić jakość swojego życia musi w dorosłym wieku nauczyć się „elementarza uczuć”.

Kino CAK - Serce nie sługa
21/10/2018

Już 21 października (niedziela) zapraszamy na CAKowskie kino! A w repertuarze: ⚫ godz. 15.00 - Serce nie sługa - „Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu.

Kino CAK - Kopciuszek. Historia prawdziwa
21/10/2018

Już 21 października (niedziela) zapraszamy na CAKowskie kino! A w repertuarze: ⚫ godz. 13.00 - Bajka Kopciuszek. Historia prawdziwa - Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret, który może wstrząsnąć światem baśni. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż.

Projekt NIEPODLEGŁA - koncerty i warsztaty
16/10/2018

NIEPODLEGŁA Międzychód. Serdecznie Zapraszamy Państwa na Cykl Koncertów oraz Warsztatów muzycznych i historyczno - edukacyjnych towarzyszących poniższym wydarzeniom. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nie zwlekaj, dołącz do wydarzeń - zapewniamy ciekawy program oraz wspaniałą atmosferę. Wstęp wolny. Projekt Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Projekt NIEPODLEGŁA - koncerty i warsztaty
15/10/2018

NIEPODLEGŁA Sieraków. Serdecznie Zapraszamy Państwa na Cykl Koncertów oraz Warsztatów muzycznych i historyczno - edukacyjnych towarzyszących poniższym wydarzeniom. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nie zwlekaj, dołącz do wydarzeń - zapewniamy ciekawy program oraz wspaniałą atmosferę. Wstęp wolny. Projekt Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Projekt NIEPODLEGŁA - koncerty i warsztaty
15/10/2018

NIEPODLEGŁA Sołectwo Kolno. Serdecznie Zapraszamy Państwa na Cykl Koncertów oraz Warsztatów muzycznych i historyczno - edukacyjnych towarzyszących poniższym wydarzeniom. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nie zwlekaj, dołącz do wydarzeń - zapewniamy ciekawy program oraz wspaniałą atmosferę. Wstęp wolny. Projekt Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Koncert Inauguracyjny NIEPODLEGŁA
14/10/2018

Serdecznie Zapraszamy do uczestnictwa w Koncercie Inauguracyjnym "NIEPODLEGŁA", który odbędzie się 14 października 2018 r. w sali widowiskowej BPiCAK w Międzychodzie. A w programie: ▪ Orkiestra Dęta Międzychód, ▪ Chór Lutnia, ▪ Recital Chopinowski w wykonaniu: Piotr Szychowski - fortepian, Celina Kotz - skrzypce, Weronika Kujawa - sopran, ▪ Zespół muzyki ludowej "Kotkowiacy" ▪ Pokaz grupy rekonstrukcyjnej ROTA Wstęp wolny - godzina 17.00. Projekt Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyj